bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

İlin Asayiş Durumu Değerlendirildi

İlin Asayiş Durumu Değerlendirildi
dr mehmet aşık

Muğla Valisi Orhan Tavlı, başkanlığında İl Asayiş toplantısı gerçekleştirildi.
Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya; Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ve Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanı Yarbay Oğuz Eryılmaz katıldı.
Vatandaşların huzur ve güven ortamı içerisinde hayatlarını sürdürebilmeleri için alınması gereken tedbirlerin ve meydana gelen asayişe müessir olayların görüşüldüğü toplantıda; il genelinde uyuşturucu ve kaçakçılıkla mücadele, karayolu trafik güvenliği, yasadışı göçle mücadele, genel güvenlik ve asayişi etkileyen konular ve alınacak tedbirler değerlendirildi.
Vatandaşların huzurunu ve güvenliğini ön planda tutan çalışmalara büyük önem verdiklerini ifade eden Vali Tavlı, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın koordineli bir şekilde çalışarak vatandaşlara sunulacak hizmetlerin en üst seviyede gerçekleştirilmesi talimatını verdi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ