İcradan Evi Satılan Adam, Genç Kadını Öldürdü

Bodrum, Turgutreis Mahallesinde Fikret Bayırlı, geçtiğimiz cuma günü saat 14:00 sıralarında pompalı tüfek ile jandarma karakoluna giderek, kendisini icraya veren ve Amerika'da yaşayan Oğuz Ertan Kardeşi, Arzu Ertan adlı bir bayanı pompalı tüfekle vurduğunu söyleyerek teslim oldu.

Bodrum, Turgutreis Mahallesinde Fikret Bayırlı, geçtiğimiz cuma günü saat 14:00 sıralarında pompalı tüfek ile jandarma karakoluna giderek, kendisini icraya veren ve Amerika’da yaşayan Oğuz Ertan’ın kardeşi Arzu Ertan adlı kadını pompalı tüfekle vurduğunu söyleyerek teslim oldu.

Jandarmadan verilen bilgiye göre, Amerikada yaşayan Oğuz Ertan, bundan 7 yıl önce Fikret Bayırlı’ya büyük miktarda borç para verdi. Ancak bu parayı zamanında tahsil edemeyen Oğuz Ertan, Fikret Bayırlı’yı icraya verdi. İcra, Fikret Bayırlı’nın oturduğu evi mahkeme kanalıyla Oğuz Ertan’ın üzerine geçirdi. Kendisine de evi boşaltması için bir süre verdi. Ancak süre dolmasına rağmen evi tam olarak boşaltmasına rağmen Fikret Bayırlı, olay günü saat 14:00 sıralarında, kalorifer peteklerini de bir hurdacıya söktürüyor. O sırada evde bulunan Arzu Ertan, iddiaya göre Fikret Bayırlı’ya, “Kalorifer peteklerini sökerken, akan pis sular parkeleri bozabilir biraz dikkat edilsin” diyor.

O sırada evde bulunan şahısların verdiği ifadeye göre, dışarıya giden Fikret Bayırlı, bir süre sonra eve geliyor. Fikret Bayırlı, yanında getirdiği pompalı tüfeği ile çok yakın mesafeden ilk önce koluna, daha sonra da kalbine yakın bir yere ateş ederek Arzu Ertan’ı ağır şekilde yaraladı.

İhbar edilmesi üzerine bölgeye gelen 112 Acil Sağlık ambulansına alınan yaralı, Bodrum Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralı, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Cinayet zanlısı Fikret Bayırlı’nın ise olay sonrası silahı ile birlikte Turgutreis Jandarma Karakoluna giderek teslim olduğu öğrenildi. Ölümü ile arkadaşları arasında büyük üzüntü yaratan 20 yaşında bir oğlu bulunan Arzu Ertan’ın, Amerika’da yaşayan ağabeyi Oğuz Ertan, cenaze için Bodrum’a geldi.

Arzu Ertan’ın cenazesi bayramın 1. günü Akçaalan mezarlığına gözyaşları arasında toprağa verildi.

leave a reply

Reendex

Must see news