Hurma Meyhane, Bitez’de Açıldı

0
55

İstanbul’da Lucca ve Bodrum Savra’da Restaurant Müdürlüğü yapan Denizkan Çetin, Bitez Yalı’da açtığı “Hurma” adını verdiği meyhaneyi hizmete açtı.
“Hurma meyhanenin mutfak şefliğini üstlenen Özgür Bora, yöresel ve dünya mutfağı ile sizleri lezzetle bir maceraya çıkaracak tüm lezzet maceracılarını hurma ya bekleriz” diyen  Denizkan Çetin, “Meyhanemiz, Bitez’in en merkezi yerinde Bodrumlulara hizmet etmeye başladı. Açılışımız sırasında bize ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz.” dedi.
Yılbaşı için misafirlerine özel bir gece yaşatmak için hazırlık yaptıklarını söyleyen Denizkan Çetin, “Gerçek yılbaşını yaşamak isteyen herkesi Hurma Meyhane’ye bekliyoruz. Çok geniş bir yılbaşı menüsü hazırladık.“ diye konuştu.

Paylaş
Önceki İçerikYILIN SON GÜNÜNDE BÜYÜK HEYECAN
Sonraki İçerikÇarşının ortasında mini baz istasyonu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here