bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Hıdır: Marmaris ve Bodrum’a gitmemişsin sorunları nereden bileceksin?

Hıdır: Marmaris ve Bodrum’a gitmemişsin sorunları nereden bileceksin?
allkaria

AK Parti Muğla Büyükşehir Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, Menteşe’de esnaf ve seçmen ile bir araya geldi.

Zaman zaman vatandaşlarla sohbet eden Dr. Mehmet Nil Hıdır yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Sözde beraberlik olmuyor. Bu beraberliğimizi hayatımızda, vatanımızın her cephesinde göstermeliyiz. Lafta değil işle hizmetle göstermeliyiz.

Sayın Cumhurbaşkanımızın, ‘pazara kadar değil mezara kadar’ sözüyle anlamlandırdığı ve saygı değer Devlet Bahçeli’nin de ‘söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ dediği bu birlikteliğin mührünü hamdolsun Ankara’da attılar.

Bizlerde zeminde, inancı bir, vatanı bir, hizmeti bir olan bu vatanın evlatlarıyız. O yüzden sizler için çözümün ancak sizler ile birlikte olacağına inanıyoruz. Yaklaşık 2 aydır ilçe,ilçe geziyoruz. Önce STK’lar ile görüştük, notlarımızı aldık. Seçim bildirgemizi bu ziyaretlerde tuttuğumuz ajanda notlarından yola çıkarak  hazırladık. Bizler biliyoruz ki; oturduğumuz makamlardan dışarı çıkmayarak sizlere nasılsınız diye sormadan “Şehr-i Emin” sıfatına talip olmak mümkün değildir.” dedi.

Belediyelerin kar etme amacına yönelik kurumlar olmadığına değinen Hıdır: “Millete hizmet etme amacıyla yola çıkan kurumlardır. Bütçeniz yetmezse hükümetimizden istersiniz” diye konuştu.

“Mevcut Başkan Osman Gürün; Muğla’ya yazık ediyor, perişan ediyor”

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ün yönetim şeklini eleştiren Hıdır, sözlerini şöyle sürdürdü; “Ey Osman Ağa 3 yıldır Marmaris ve Bodrum’a gitmemişsin sorunları nereden bileceksin?

Bu yönetim anlayışı tamamen Osman Gürün’ün ben ne yaparsam yapayım vatandaşlar oy vermek mecburiyetinde zihniyeti. ‘Biz Atatürk’ün partisiyiz. Bizim dışımızdaki diğer partiler laiklik karşıtı.’ diye insanları şartlandırarak Muğla’ya yazık ediyor. Muğla’yı perişan ediyor. Hiç de umurunda değil. Bu söyleminden vazgeçmiyor. Ama deniz bitti yolun sonuna geldik.”ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ