bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

HESABINI YAPTIM 40 BİN OYUM GARANTİ

HESABINI YAPTIM 40 BİN OYUM GARANTİ
pisisoft

Göltürkbükü’nde 1 dönem muhtarlık, 3 dönem belediye başkanlığı yaptım diyen Halil İbrahim Kaynar, “20 Yıllık siyasi birikimimle yola çıktım, Bodrum’da 40 bin oyum garanti” diyerek, hedeflerini açıkladı.

Geçtiğimiz hafta AK Parti Bodrum Teşkilat Başkanlığına başvuran Halil İbrahim Kaynar Bodrum ilçe binasında düzenlenen basın “Bodrum’un kaybedecek zamanının yok.” diyerek şunları söyledi:

“Bodrum, belediye hizmetlerine susamış durumda. Biz inşallah geçmişteki tecrübelerimizle, hevesimizle, belediyecilik anlayışımız ve becerimizi ortaya koyarak Bodrum’u ayağa kaldıracağız. Bodrum’u son model bir araba haline getirmemiz lazım. Dolayısıyla Bodrum’un alt takımları bitmiş. Bu araba yürümüyor, çökmüş. Biz bunu kaldıracağız, yürüteceğiz. Artık zamanı geldi. Bodrum zor durumda. Altyapı yok, su yok, imar durumu yok. Halka hizmet yok. Çöpler toplanmıyor. Burayı hak ettiği yere getirmemiz lazım. Tek başına olmaz hep birlikte getireceğiz.”

BODRUM’UN 5 YILA DEĞİL, 3 YILA İHTİYACI VAR…
Kaynar, Bodrum’da insanların değişim istiyor. Dünya markası Bodrum diyoruz ama Bodrum marka değil tespitini yaparak, “Bodrum şu anda yüzde 20’siyle turizm yapıyor. Yüzde 80 daha potansiyel var. Kaynaklarından faydalanmıyor, tabiatından faydalanmıyor. Bu potansiyeli niye ayağa kaldırmayalım. İnsanlar bıkmış durumda. Bizde memleket sevgisi var. Ben 20 sene bölgeme hizmet ettim. 5 yıldan beri Bodrum’u izliyoruz. Artık Bodrum’da değişim şart. Bunu da insanlar biliyorlar. Şu anda zamanı geldi. Bodrum’u 5 yılda değil, 3 yılda değiştireceğiz.”

40 BİN OYUM GARANTİ!..
Seçilen insanlar hep iyi şeyler yapmak isterler. Ama her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır saptamasını yapan Kaynar, “40 bin oyum şu anda garanti. İster inanın, ister inanmayın. Bu partiye 40 bin oyu garanti ediyorum. Bunun hesabını yaptım ben. Ne derler? Karanlığa kurşun sıkılmaz. En az 40 bin oy garanti. Üstünü daha da asılacağız. Onun için ben şimdiden tüm Bodrumlulara hayırlı olmasını diliyorum. Bodrum’da iz bırakmak için yola çıktık” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ