Havalimanında 9 metreden düşen Rus çocuk yaralandı

0

BODRUM’da tatil yaptıktan sonra ülkesi Rusya’nın Moskova kentine dönmek üzere havalimanına gelen ailenin erkek çocuğu 2 yaşındaki Mischenko Gordei, 1’inci kattaki koruma parmaklıklarını aşınca, 9 metreden zemine düşerek yaralandı.
Moskova’dan Bodrum’a 2 hafta önce tatile gelen Sergei Gordei (35), bugün eşi ve çocuğu Mischenko Gordei ile birlikte ülkesine dönmek üzere Milas- Bodrum Havalimanı’na gitti. Saat 11.00’de Moskova’ya uçacak olan aile, dış hatlar terminalinde chek-in işlemini yaptırdıktan sonra ikinci kata çıkarak uçağa biniş saatini beklemeye başladı. Anne ve babasının yanında olan Mischenko Gordei, bir anda 1’inci katın parmaklık korumaları arasından geçerek 9 metre yüksekten zemine düştü. Çocuğa ilk müdahaleyi, havalimanındaki sağlık ekipleri yaptı. Mischenko Gordei ambulansla, Milas’taki özel bir hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. Mischenko Gordei’nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.
Savcılık, olayla ilgili soruşturma başlattı. Görgü tanıklarının ifadesine başvuruldu, terminaldeki güvenlik kameraları kayıtları incelemeye alındı.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da çıkan yangın, yazlık siteleri tehdit etti
Sonraki İçerikNejat İşler ile kavga eden işadamı, olaylı geceyi anlattı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here