bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Hastanenin Yeni Müteahhite Yer Teslimi Yapıldı

Hastanenin Yeni Müteahhite Yer Teslimi Yapıldı
dr mehmet aşık

İki yıl önce yapımına başlanan ve yarım kalan Bodrum Devlet Hastanesi inşaat çalışmaları yakında başlıyor. İnşaatının 500 iş gününde bitirilmesi beklenen 150 yataklı Bodrum Yeni Devlet Hastanesinin yer teslimi yapıldı.
Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bodrum Devlet hastanemizin Yer teslimini yaptık. Hayırlı olsun. İşin teslim süresi 500 gün. İnşallah 2021’de hastanemiz bitmiş olacak. İnşaatın her aşamasını an be an takip edip, hemşehrilerimizi sürekli bilgilendireceğiz. Bodrum’umuza hayırlı olsun.” dedi.
2016 yılında yapımına başlanan ve kaba inşaatı bittikten sonra 2 yıl önce yapım işini alan şirketin yarım bıraktığı Yeni Bodrum Devlet Hastanesi ihalesi Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’nce bir ay önce yapıldı.
İhaleye 23 firma katıldığı, yaklaşık maliyetin 74.829.996,50 TL, sınır değerin ise 55.597.970,16 TL olarak belirlendi. İhaleyi 57.944.500,00 TL’lik teklifiyle Halis Çoban İnşaat-Ticaret Sanayi Limited Şirketi ve Osman İnşaat Şirketi’nin ortaklaşa kazandı. Bugün (Salı) müteahhit firma yetkilileriyle hastane binasını gezen Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ve yetkililer, yer teslimini yapmış oldular.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Ümit Baltutan dedi ki:

  Devletin halkın vergileri ile yaptığı hastane inşaatının devrini siyasi partinin ilçe başkanı kendi malı gibi devrediyor!
  Hiç başka işi yok heralde.
  Ben ona başka bir iş önereyim Bodrum ve Bodrum da yaşayanlar için bir katkısı olsun ihale peşinde iş takibini bıraksın.
  Sevgili Osman Gökmen bırak inşaat ihalelerini de Ortakentte 1200
  dönümün satılmasını önle de bakalım Bodrumu ne kadar düşüyorsun görelim.
  Altyapısı olmayan Ortakente 1200 dönümde nasıl bir yapılaşma yapılabilir buna nasıl gönlün razı olur bir izah et de görelim siyasetini!

BİR YORUM YAZ