bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

HASTALARA YENİ YIL SÜRPRİZİ HEKİMLERDEN GELDİ

HASTALARA YENİ YIL SÜRPRİZİ HEKİMLERDEN GELDİ
REKLAM ALANI

Özel İzan Sağlık Hastanesi hekimleri Klinik Konukevi hastaları için zeybek oynadı
Özel İzan Sağlık Hastanesi Klinik Konukevi’nde tedavi gören hastalar ve refakatçileri, konukevi çalışanları ile birlikte yeni yıla yeni umutlar ve iyi dileklerle merhaba dedi. Fizik tedavi ve rehabilitasyon ile pre-op, post-op ve geriatrik tıbbi bakım almak üzere yatan hastalar, yeni yıl pastası kesiminin ardından hekimlerden gelen sürprizle karşılaştı. Yeni yılda en önemli hediyenin sağlık olduğunun vurgulandığı etkinlikte İzan Hastanesi hekimlerinden oluşan zeybek ekibi, keyifli folklor gösterileriyle hastalara moral aşıladı.
Özel İzan Sağlık Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Z. İbrahim ÖZMAN, Nöroloji Uzmanı Dr. Rasim EFE, Diş Hekimi Ayhan KURMALI, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mustafa ERVATAN, Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Ünal GÜREL, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Özgür EKİZ, Nöroşirurji Uzm. Op Dr. Cenk ERGÜDEN ve Ortopedi Uzmanı Op. Dr. İbrahim ÇOBAN’dan oluşan 8 kişilik zeybek ekibi, eğitimcileri Sercan ERGUN idaresinde yaklaşık 2 aydır sürdürdükleri çalışmalarının sonucu Harmandalı ve Muğla Zeybeği’nden oluşan ilk gösterilerini fizik tedavi hastalarına sundu.
Hastalarımızın büyük bir heyecanla karşıladığı, hekimlerimizin de sahne heyecanını gizleyemediği bu keyifli buluşmanın tadı damaklarda kalırken, benzer etkinliklerin devamının gelmesi için planlar yapıldı. Uzman hekimlerin tıpkı bir hastayı/hastalığı teşhis ve tedavi ederken uyguladıkları çok branşlı yaklaşım gibi, zeybek oynarken birbirleri ile gösterdikleri uyum, sergiledikleri disiplin ve özen de takdir topladı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ