HASTALARA YENİ YIL SÜRPRİZİ HEKİMLERDEN GELDİ

0

Özel İzan Sağlık Hastanesi hekimleri Klinik Konukevi hastaları için zeybek oynadı
Özel İzan Sağlık Hastanesi Klinik Konukevi’nde tedavi gören hastalar ve refakatçileri, konukevi çalışanları ile birlikte yeni yıla yeni umutlar ve iyi dileklerle merhaba dedi. Fizik tedavi ve rehabilitasyon ile pre-op, post-op ve geriatrik tıbbi bakım almak üzere yatan hastalar, yeni yıl pastası kesiminin ardından hekimlerden gelen sürprizle karşılaştı. Yeni yılda en önemli hediyenin sağlık olduğunun vurgulandığı etkinlikte İzan Hastanesi hekimlerinden oluşan zeybek ekibi, keyifli folklor gösterileriyle hastalara moral aşıladı.
Özel İzan Sağlık Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Z. İbrahim ÖZMAN, Nöroloji Uzmanı Dr. Rasim EFE, Diş Hekimi Ayhan KURMALI, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mustafa ERVATAN, Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Ünal GÜREL, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Özgür EKİZ, Nöroşirurji Uzm. Op Dr. Cenk ERGÜDEN ve Ortopedi Uzmanı Op. Dr. İbrahim ÇOBAN’dan oluşan 8 kişilik zeybek ekibi, eğitimcileri Sercan ERGUN idaresinde yaklaşık 2 aydır sürdürdükleri çalışmalarının sonucu Harmandalı ve Muğla Zeybeği’nden oluşan ilk gösterilerini fizik tedavi hastalarına sundu.
Hastalarımızın büyük bir heyecanla karşıladığı, hekimlerimizin de sahne heyecanını gizleyemediği bu keyifli buluşmanın tadı damaklarda kalırken, benzer etkinliklerin devamının gelmesi için planlar yapıldı. Uzman hekimlerin tıpkı bir hastayı/hastalığı teşhis ve tedavi ederken uyguladıkları çok branşlı yaklaşım gibi, zeybek oynarken birbirleri ile gösterdikleri uyum, sergiledikleri disiplin ve özen de takdir topladı.

Paylaş
Önceki İçerikSOKAKLAR YIKANIYOR
Sonraki İçerikYılın son muhtarlar toplantısı yapıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here