Gürsoy ve Polat Ailelerinin Mutlu Günü

0
38

Dinçpak şirketler grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Bodrum’da Çalgılı Meyhanenin sahibi Dinçer Gürsoy ve eşi Ferhan Gürsoy, oğulları Yavuz Gürsoy’u Ceren Polat Gürsoy ile evlendirdi.
Geçtiğimiz cumartesi akşamı Gündoğan’da Cennet Park Otelde dünya evine giren Dinçpak şirketler grubu Genel Müdürü Yavuz Gürsoy ve bir firmanın finans müdürlüğünü yapan Ceren Polat Gürsoy, gece boyunca bol bol dans ederek, evliliğin tadını çıkardılar.
Amerika ve İstanbul’dan gelen misafirlere eklenen Bodrumlu davetliler ile saat 16,30’da nikah ile başlayan düğün geç saatlere kadar sürdü.

Paylaş
Önceki İçerikRus ressam, serebral palsili çocuklar için çizdi
Sonraki İçerikİŞYERLERİ TEK TEK KAPANIYOR
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here