Güney Ege’de tatilciler dönüş yolunda

0
Kurban Bayramı'nı Muğla ve ilçelerinde geçiren tatilciler, dönüş yolunda yoğunluk oluşturdu. Bazı tatilciler, geri dönüş yolunda Bodrum Antik Tiyatro mevkisinde hatıra fotoğrafı çektirdi. Vatandaşlar, Bodrum Kalesi ve deniz manzaralı yerde durarak tatillerinin son anlarını fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirdi.

– Kurban Bayramı’nı Marmaris, Bodrum ve Fethiye’nin bulunduğu Muğla’da geçirenlerin dönüş yolculuğu trafik yoğunluğuna neden oldu

– Marmaris-Akyaka karayolunda yaklaşık 5 kilometre kuyruk oluştu

 

Kurban Bayramı’nı Muğla ve ilçelerinde geçiren tatilciler, dönüş yolunda yoğunluk oluşturdu. Bazı tatilciler, geri dönüş yolunda Bodrum Antik Tiyatro mevkisinde hatıra fotoğrafı çektirdi. Vatandaşlar, Bodrum Kalesi ve deniz manzaralı yerde durarak tatillerinin son anlarını fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirdi.
Kurban Bayramı tatilini Marmaris, Bodrum ve Fethiye başta olmak üzere Muğla’nın diğer ilçelerinde geçiren tatilciler, dönüş yolculuğuna başladı.

Kurban Bayramı’nı Muğla ve ilçelerinde geçiren tatilciler, dönüş yolunda yoğunluk oluşturdu.

Kurban Bayramı tatilini Marmaris, Bodrum ve Fethiye başta olmak üzere Muğla’nın diğer ilçelerinde geçiren tatilciler, dönüş yolculuğuna başladı.

Tatilcilerin özel araçlarıyla dönmek ve Dalaman ile Bodrum havalimanlarına ulaşmak için yola çıkmaları nedeniyle karayolunda trafik yoğunluğu oluştu.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ekipleri belirli noktalarda trafik akışını yönlendirirken, sürücülere dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

Tatillerini Marmaris ve Akyaka’da geçirenlerin, karayolunda oluşturduğu kuyruk yaklaşık 5 kilometreyi buldu. Sakar rampasında ise uzun araç kuyrukları nedeniyle ekipler karayolu güzergahında trafiği kontrollü sağlamaya çalıştı.

Menteşe ilçesi girişinde de yoğunluk yaşandı. Araç yoğunluğu nedeniyle trafik zaman zaman durma noktasına geldi.

Bölgede trafik yoğunluğu devam ediyor.

Paylaş
Önceki İçerikAyşe Gürgün Say’ın cenazesi toprağa verildi
Sonraki İçerikKos Adasına gitmek isteyen 2 göçmen yakalandı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here