bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

‘Gümtek Meyhane’ Gümbür Gümbür  Geliyor!

allkaria

Bodrum’un eğlence hayatının nabzını tutan semti Gümbet’te “Yeni Nesil Meyhane” anlayışını getiren Ata İstanbul Yapı’nın sahipleri  Banu G. Çakır ile Deniz Ceyhun Çakır, Gümtek Meyhane’nin  eğlenceli  ve lezzetli meyhaneciliği benimsediğini belirttiler.

Gümtek Meyhane 29 Haziran tarihinde  Türk sanat müziğinin eşsiz sesi Yavuz Turan ve ünlü manken Pınar  Taştepe ile kapılarını açıyor. Ayrıca Bodrum’un eşsiz mezeleri yerel balık lezzetleriyle damaklarda tat bırakmayı hedefleyen Gümtek Meyhane siz değerli misafirlerine hizmet etmek için sabırsızlıkla bekliyor.

Gümtek Meyhane’nin sahipleri ve işletmecileri Banu G.Çakır ile eşi Deniz Ceyhun Çakır “Haftanın 7 günü sınırsız eğlencesi olan Gümtek Meyhane’nin kısa bir sürede ilgi ile karşılaşacağını bekliyoruz şık ve sade tasarımı solist eşliğinde müzikleri, eğlenceli atmosferi fark yaratan mezeleri ve sunumları gece yarısına kadar yeni nesil meyhane konseptine devam ederken yeni nesil meyhane konsepti ile her daim taze ve farklı olan mezeler ara sıcaklar, salatalar, menüde balıktan ızgaraya ve fiks menü alakart şekilde müşterinin isteğine göre sunum yapacağız” dedi. Ayrıca Banu G. Çakır ile eşi Deniz Ceyhun Çakır İstanbul’un gece hayatını mekan işletmeciliği konusunda deneyimlerinden yola çıkarak yeni nesil meyhane anlayışının daha çok sevildiğini ve Bodrum’la özdeşleşeceğini belirttiler.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ