GÜMBET’TE OTEL ÇALIŞANINA “HERO” GÖZALTISI

0
35

Gümbet de bir otel personeli, ‘Hero’ yazılı tişört giydiği gerekçesiyle gözaltına alındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast girişimi davası sırasında sanıklardan birinin İngilizce’de ‘kahraman’ anlamına gelen ‘Hero’ yazılı tişört giymesiyle başlayan süreçte, aynı tişörtten giyen onlarca kişi gözaltına alındı.

Son olarak Gümbet Mahallesindeki bir otelde çalışan kişinin ‘Hero’ yazan tişört giydiği bilgisine ulaşan Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri, harekete geçti.

Otel resepsiyonunda bulunan şüpheli, üstündeki tişörtle birlikte gözaltına alındı.

Bu arada şüphelinin 30 yaşındaki Ömer Can K. olduğu ortaya çıktı. Otelde resepsiyoniste olan Ömer Can K.’nin spor eğitmenliği de yaptığı belirtildi.

Paylaş
Önceki İçerikBODRUMSPOR SERİ PEŞİNDE
Sonraki İçerikBESİAD ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUYU MERCEK ALTINA ALDI
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here