GÜMBET’TE KANLI HESAPLAŞMA; 2 ÖLÜ, 4 YARALI

Bodrum Gümbet’te yaşanan silahlı saldırıda işadamı kulüp işletmecisi Mehmet Ali Sürensoy ve şarkıcı Hacer Tülü öldü, 4 kişi de yaralandı. Bodrum’dan kaçan olayın şüphelileri Manisa’da yakalandı.

0

Bodrum Gümbet’te yaşanan silahlı saldırıda işadamı kulüp işletmecisi Mehmet Ali Sürensoy ve şarkıcı Hacer Tülü öldü, 4 kişi de yaralandı. Bodrum’dan kaçan olayın şüphelileri Manisa’da yakalandı.

Olay  Perşembe sabaha karşı, Gümbet Mahallesi’nde faaliyet gösteren Medusa Club isimli gec yaşan kulübünde yaşandı. Gümbet Barlar Sokağı’nda faaliyet gösteren bir gece kulübünün işletmecisi olan Mehmet Ali Sürensoy, Medusa Club isimli mekana girdiği sırada daha önceden aralarında husumet bulunduğu öğrenilen 4 kişi, Sürensoy ve mekanın önündeki kalabalığa kurşun yağdırdı. Olayda Mehmet Ali Sürensoy ve şarkıcı Hacer Tülü ile Onur Sarı, Servet Kolloğlu, Cesur Altunsöz, Kaan Mutlugüneş yaralandı. Yaralılar olay mahalline gelen ambulanslara Bodrum Devlet Hastanesi ve ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılan şarkıcı Hacer Tülü ile ilçedeki özel bir hastaneye kaldırılan işadamı Mehmet Ali Sürensoy kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Diğer yaralıların tedavilerinin sürdüğü bildirildi.

Polis ekipleri, olayın ardından kaçan şüphelileri yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattı. Şahısların kaçtığı aracın plakasını tespit eden ekipler, aracı Manisa’da yakaladı. Gözaltına alınan şahısların Bodrum’a getirildiği bildirildi.

Paylaş
Önceki İçerikTECRÜBELİ GOLCÜ GÖKSÜ TÜRKDOĞAN BODRUMSPOR’DA
Sonraki İçerikÖLEN KİŞİNİN ÜZERİNDEN ÇIKAN KARDEŞİNİN KİMLİĞİYMİŞ
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here