Gümbet’te Eğlence Tam Gaz

Nisan ayı itibarıyla tek tek kapılarını eğlenceye açan Gümbet’teki barlar, özellikle 3. günlük bayramda eğlence tam gaz gitti.

0

Nisan ayı itibarıyla tek tek kapılarını eğlenceye açan Gümbet’teki barlar, özellikle 3. günlük bayramda eğlence tam gaz gitti. İğne atsan yere düşmeyecek şekilde dolan barlarda eğlence tam gaz..
Birbirinden güzel, mayolu iç gıcıklayıcı kızların hemen hemen her gece kulübünde dans ettiği Gümbet barlar sokağında, yabancı turistlerden daha çok yerli turistler eğleniyor.
Aşkların tazelendiği, Gümbet barlar sokağındaki gece kulüplerinde dans eden mayolu güzel dansçıları seyretmek isteyen gençler, içeriye giremedikleri için, kapalı diskoların önüne oturuyorlar. Ellerindeki akıllı telefonlarla dansçı kızların videolarını çeken gençler, “Ne yapalım içeriye giremediğimiz için uzaktan bakmakla yetiniyoruz” diyorlar.

Paylaş
Önceki İçerikKOCASI DEMET’İ ÇOK KIZDIRDI…
Sonraki İçerikMalatya Türkü Gecesi Şahaneydi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here