bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

GÜMBET’TE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

allkaria

Bodrum Belediyesi ekipleri tarafından Bodrum Yarımadası genelinde yapılmakta olan asfalt onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Yaklaşık 10 gün önce başlayan, hafta sonu da dahil olmak üzere hız kesmeden çalışmalarını sürdüren Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gümbet Mahallesi’nde finisher ile asfaltlama çalışması gerçekleştirdi. Gümbet Sadi Irmak ve Büyük İskender caddelerinde, bin yedi yüz elli metre uzunluğunda ortalama 11 metre genişliğindeki yolun düzenlenmesi yapıldı. Hemen ardından ise yola yaklaşık bin 500 ton sıcak asfalt döküldü.
Ekipler ayrıca Bitez Mahallesi, Kartal, Halilim, Deniz ve Zeytin Sokak’ta, Gürece Mahallesi 5. Sokak’ta, Yokuşbaşı Mahallesi 2221 Sokak’ta, İbrahim Gökbel Caddesi’nde ve Ortakent Mahallesi Kemer Sokak’ta asfalt serim çalışmalarına devam ediyor.
Bodrum Belediyesi yetkilileri yaptıkları açıklamada, hava şartları uygun oldukça çalışmaların yarımada genelinde hızla sürdürüldüğünü bildirildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ