bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Gülada: Datça’nın En Büyük Sorunu Altyapı

allkaria

Datça Belediye Başkan Adayı Gülada “Datça’nın En Büyük Sorunu Altyapı” dedi.

31 mart yerel seçimlerinde Datça Belediye Başkan adayı olan Feyzullah Gülada, sorunların
çözümünün Datça ve Muğla Büyükşehir belediyesinin kaynakları ile çözümünde zorlanıldığını belirterek; “Datça’nın sorunlarının çözümün kaynakları merkezi yönetimdedir” dedi.

Seçim sürecinde diğer adaylarla seviyeli ve demokratik bir yarış ortamının sürdüğünü de belirten Gülada Diğer aday arkadaşlarla birlikte çalışmalarını saygı içerisinde yürüttüklerini dile getirdi.

Gittiğimiz yerlerde fizibilite çalışması yapıyoruz. Halkımızın isteklerini tek tek not alıyoruz. İlçemizdeki en büyük problemlerin başında alt yapı, su ve yol problemleri geliyor.

Kaliteli ve kalıcı işler yapılmalı. Hizmetin mesaisi olmamalı. 2019 yılında yüzü Avrupa’ya dönmüş Muğla’nın en batı ucunda hala bu sorunların yaşanması hepimizi üzüyor. Bizler göreve gelir gelmez tüm bu sorunların çözümü için vakit kaybetmeden çalışmaya başlayacağız. Sorunların çözümü için projelerimiz hazır. Bizlere görev verilmesini bekliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ