bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

”GÖRÜMCE” SİNEMASEVERLERLE BULUŞTU

”GÖRÜMCE” SİNEMASEVERLERLE BULUŞTU
REKLAM ALANI

BODRUM Türk Filmleri Haftası kapsamında Mumcular Mahallesi meydanında Görümce filminin gösterimi yapıldı.

Bodrum’da bu yıl 7’nci kez düzenlenen Bodrum Türk Filmleri Haftası, Mumcular Mahalle Meydanı’nda gerçekleştirilen gösterimle başladı. Hafta kapsamında gerçekleştirilen Dere Tepe Sinema Günleri etkinliklerinde Gupse Özay’ın Görümce filminin gösterimi yapıldı. Meydana kurulan sinema perdesi ile oluşturulan alanda 300 kişi filmi izledi. Bazı vatandaşlar merdivenlere otururken bazı vatandaşlar da yanlarında getirdikleri kilimleri yayarak oturdu.  Gelin görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi mizahi bir dille ele alan komedi filmi Görümce izleyenlere kahkaha dolu bir gece yaşattı.

Bodrum Türk Filmleri Haftası kapsamında bugün,  Cinemarin Sinemalarında Görümce, Koca Dünya, İstanbul Kırmızısı, 4N1K, Çakallarla Dans 4, Sarıkamış Çocukları filmlerinin gösterimleri yapılacak. Yunanistan’ın İstanköy Kos Adası’nda ise Orpheus Sineması’nda Bana Masal Anlatma, Unutursam Fısılda, Çalgı Çengi İkimiz filmlerinin gösterileri yapılacak. Mumcular Mahalle Meydanı’nda ise Dağ 2 filminin gösterimi gerçekleştirilecek. 20 Eylül’de Cinemarin Sinemalarında Dağ, İstanbul Kırmızısı, 4N1K, Sarıkamış Çocukları, Koca Dünya, Yaşamak Güzel Şey ve Kardeşim Benim filmlerinin gösterimleri yapılacak.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ