Gönüller bir, can dostlar mutlu olsun

ÇokGüzelŞeyler.Com, ilk etkinliğini “Gönüllüler Bir Olsun”  adı ile Torba’da bulunan Bodrum Belediyesi Geçici Hayvan Barınağı’nda gerçekleştiriyor.

ÇokGüzelŞeyler.Com’un Strada İnşaat için oluşturduğu proje can dostlarımızın yaşadıkları ve yeni yıla tertemiz bir barınakta girmeleri hayaliyle oluşturulmuş. Bu amaçla Bodrum Torba Geçici Hayvan Barınağı’nın yeni doğan bölümü yenilenmiş ve yeni doğan canlara en sağlıklı ve en uygun şekliyle hizmet verilmesine olanak sunulmuş.  

Özgür Uyar ve Fatma Fisun Yıldırım’ın sahibi oldukları Strada İnşaat’ın sponsorluğunda, Çokgüzelşeyler.com tarafından hayata geçirilen projenin, Bodrumlu tüm hayvanseverleri ve duyarlı yaşayanları bir araya getirmesi hedefleniyor.

Tüm hayvanseverleri bir araya getirmek için 23 Aralık Pazar günü bir etkinlik düzenleniyor. Düzenlenecek olan etkinliğe Tüm Bodrumlular ve özellikle çocuklu aileler davet ediliyor.

Etkinlik hakkında bilgi veren firma yetkilileri projenin amacının, barınaklarda yaşayan canlara dikkat çekilmesi ve o canların daha iyi şartlarda yaşayan çalışanlarını bir gün de olsa rahat ettirip, onların yaptığı işi el birliğiyle hayvan severlerin yaparak, empati kurmayı sağlamak olduğunu dile getiriyorlar.

Gönüllüler barınak temizlikliği sonrasında, barınağın yapımında emeği olan Strada İnşaat ve barınak görevlileri ile birlikte, onlar için hazırlanan sofrada, günün keyfini çıkartacaklar. Etkinliğin amacının ise “Gönüllüler Bir Olsun” projesiyle, zor bir görev üstlenen çalışanlara, hayvanseverlerin her zaman onların yanında olduklarını hissettirmek olduğu vurgulanıyor.

ÇokGüzelŞeyler.Com  hiçbir maddi beklenti olmadan gerçekleştirdiği, “GönülLÜler Bir Olsun” projesinde hem can dostlarımızla vakit geçirip, hem de barınak çalışanlarına güzel bir Pazar günü hediye etmek isterseniz,  siz de 23 Aralık Pazar Günü Saat 10.00’dan itibaren Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Barınağı’na davetlisiniz.

leave a reply

Reendex

Must see news