Gidere sıkışınca itfaiye kurtardı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde düştüğü asansör boşluğunda gidere sıkışan kedi, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

0
Muğla'nın Fethiye ilçesinde düştüğü asansör boşluğunda gidere sıkışan kedi, itfaiye ekiplerince kurtarıldı. ( Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı - Anadolu Ajansı )
Muğla’nın Fethiye ilçesinde düştüğü asansör boşluğunda gidere sıkışan kedi, itfaiye ekiplerince kurtarıldı. ( Anadolu Ajansı )

Muğla’nın Fethiye ilçesinde düştüğü asansör boşluğunda gidere sıkışan kedi, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

Tuzla Mahallesi Ali Rıza Aka Caddesi’ndeki apartmanın asansör boşluğundan gelen kedi sesini duyan vatandaşlar, durumu itfaiyeye bildirdi.

Olay yerine gelen ekipler, asansör boşluğuna indi. Buradaki gidere sıkışan kedi, yaklaşık bir saatlik uğraşın ardından mahsur kaldığı yerden kurtarıldı.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikİpekoğlu yenilginin ardından oyuncuları kutladı
Sonraki İçerikBodrum’da freni boşalan kamyonet iş yerine çarptı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here