bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin oldu

GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin oldu
dr mehmet aşık

BESİAD’ın (Bodrum Esnaf ve Sanayiciler İş Adamları Derneği) kurucu üyesi olduğu GESİFED (Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu) Cumartesi günü Denizli Ticaret Odası’nda 11. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.
BESİAD yönetimi de hem GESİFED Yönetim Kurulu’nda, hem de çatı örgüt TÜRKONFED ‘de etkin bir şekilde görev aldı.
Genel Kurula protokol dışında, GESİFED Geçmiş Dönem Başkanları ile Denizli, Muğla ve Aydın’dan STK başkan ve temsilcileri katıldı. BESİAD’da Bodrum ve BESİAD’ ı temsilen 9 delegesinin tamamıyla Genel Kurula katılım sağladı.
Tek liste ile gidilen Genel Kurul’da BESİAD’ın da tam destek verdiği ve yönetim kurulunda da yer aldığı, Denizli’de yıllardır birçok STK’da yönetim kurulu üyeliği, yönetim kurulu başkanlığı yapan Denizlili İş İnsanı, Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
Yeni yönetimde, BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kaplan ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Neslihan Nazlıoğlu GESİFED Yönetim Kurulu Asil Üyesi, BESİAD Yönetim Kurulu Üyelerinden Murat Oğan ve Şehval Öztürk GESİFED Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak seçildi.
Ayrıca TÜRKONFED delegelerinin de belirlendiği genel kurulda, BESİAD ve GESİFED’i temsilen BESİAD Başkanı Engin Kaplan, BESİAD Başkan Yardımcısı Neslihan Nazlıoğlu ve BESİAD Üyesi Murat Özkaya da TÜRKONFED Delegesi olarak seçildi.
Toplantı bitiminde konuşma yapan yeni Başkan Oktay Mersin  “Denizli, Muğla ve Aydın bölgesindeki sivil toplum kuruluşları başkanları olarak tek bir çatı altında bir araya geldiğimiz GESİFED, bölge kalkınmasını hızlandırmak, ülke ekonomisindeki payını artırmak amacıyla birçok proje geliştirmiştir. Bundan sonraki süreçte de yeni birçok proje geliştireceğiz. Bu dönemi teknoloji dönemi ilan ediyoruz. Hedefimiz, bölgemizi teknoloji girişimciliği ve teknoloji yatırımcılığı konusunda ülkemizin ve dünyanın önde gelen merkezlerden biri haline getirmek. Ayrıca bölge dernek temsilcilerimiz ile birlikte, bölgelerinde durum tespiti yaparak, sorunlarına kalıcı çözümler üreteceğiz. Yeni dönemde, şehirlerini iş dünyasında en iyi şekilde temsil eden değerli derneklerimizle yakinen çalışıp, birlikte Güney Ege bölgesinin adını Türkiye’ye ve dünyaya kazıyacağımız bir dönem olmasını diliyorum” dedi.
GESİFED’in Yeni Yönetimi
OKTAY MERSİN
AV.SENEM BİRCAN
FİKRET UTKU UYANIK
ENGİN ALİ KAPLAN
NESLİHAN NAZLIOĞLU
HAKAN URHAN
MEHMET ERİŞKİN
İ.OKAN KONYALIOĞLU
ŞULE YILMAZ
ÖZLEM KÖSEOĞLU
SERHAT CENGİZ
ŞEBNEM DAL ÜZÜLMEZ
BURAK SEMERCİ
BİLAL ÜLKER
NAİLE GÖÇEN ÇUKUROVA

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ