bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Geleneksel bowling turnuvası 10’uncu kez gerçekleşti

allkaria

Milta Bodru Marina 2018-2019 Yılı Geleneksel Bowling Turnuvası 12 Nisan tarihinde gerçekleştirildi. On senedir düzenlenen turnuva sezon öncesi çalışanları birlik ve beraberlik içerisinde zaman geçirmesini sağlıyor.

Bu sene bowling turnuvasına katılanlar çocuklar için kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen “Kahramanım Sensin’’ tshirtleri giydiler. Sanata ilgili, üretken, meraklı, yaratıcı ve eşit şartlarda yaşam ve eğitim hakkına sahip nesiller temalı tasarlanan T-Shirtler’de gönüllü olarak çıkılan bu yolculuğa eşlik eden sanatçıların şarkı sözleri ile tasarlandı.

Turnuvaya bu sene Doğan Holding Mali ve Operasyonel Yönetimden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Tolga Babalı, Milta Turizm Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Cem Eriç ve önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Cem Kölemenoğlu  ile Marlin Otelcilik Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Emir Bağ’da katılarak, takımların kıyasıya mücadelelerine ortak oldular.

Teknik, Liman, Satın Alma,  Mali İşler, Güvenlik, Önbüro ve Temizlik takımlarının 8’er kişilik ekiplerle katıldığı turnuva iki tur olarak düzenlendi. Gecede ilk üçe giren takımlara ve sayı rekortmenlerine kupaları ve hediyeleri törenle dağıtıldı. Madalyalar turnuvaya katılan tüm takımlara takdim edildi. Bayanlarda sayı rekortmeni Marina Koordinatörü  Seher Çalı olurken,  ödülünü turnuva boyunca ilginç atış tekniği ile takdirleri toplayan Marina ekibinden Ümmü Nasır’a devir ederek birlik ve beraberliğin verdiği mutluluğu paylaştılar,  erkeklerde ise sayı rekortmeni Satınalma Şefi Caner Çalı oldu.

Üçüncü olan Liman takımı, kupasını Sayın Cem Kölemenoğlu’ndan, ikinci olan Mali İşler  takımı kupasını  Sayın Cem Eriç’ten  ve  Birinci olan Satınalma takımına ise kupa ve madalyalarını, Dohol İcra Kurulu Üyesi Sayın Tolga Babalı verirken,  her geçen sene daha da iyiye giderek benimsenen  personelin  dostluk, dayanışma ve beraberliğini gösteren  turnuvanın önümüzdeki yıllarda da aynı neşe ile sürmesini   temennilerini ilettiler.

Turnuvaya izleyici olarak katılan ailelerin desteği ile daha da renklenen Milta Bodrum Marina Bowling Turnuvasının “Kahramanım Sensin’’ sloganı ile önümüzdeki yıllarda da devam etmesi planlanıyor.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ