bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Gazeteciler TED Koleji Kahvaltısında

Gazeteciler TED Koleji Kahvaltısında
allkaria

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle TED Koleji Bodrum yönetimi, Bodrum’da görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Bu yıl da gazetecilerin özel gününü unutmayan TED Koleji Bodrum, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldiler..

Geçtiğimiz cuma sabah Neyzen Tevfik Caddesi üzerinde faaliyet gösteren “Zahmetsiz” isimli işletmede, TED Koleji Bodrum Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Erken, Genel Koordinatör Sevinç Zeren ve okul yetkililerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltıya Bodrum’da görev yapan basın mensupları katıldı.

TED Koleji Bodrum Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Erken

İki saat süren kahvaltıda bir konuşma yapan Erdem Erken, “1961 yılında patronlara isyanla başlamış bir gündür. Çalışan Gazeteciler Günü olmasının sebebi bu. Gazetecilik gerçekten de 4’üncü güç. Hatta bence 4’üncü güçten de büyük bir güç. Burada işini layıkıyla yapan, çok zor şartlarda insanların haber alma hakkını gerçekleştiren, bunu kamusal bir görev olarak yapan siz değerli gazetecilerin bugününü, en azından hatırlamak adına sizlerle buluşup sohbet etmek istiyoruz. Bunu bir nezaket toplantısı kabul edin lütfen. Bugün bizimle olduğunuz için hepinize tekrar teşekkür ediyorum. Nice güzel günlerde, özgür basınla buluşmak üzere. Çok zor şartlarda zor zamanlar yaşadığınızın farkındayım. Daha güzel günler olmasını umut ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ