bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

GAZETECİ MESLEKTAŞIMIZA VE ÇOCUKLARA YAPILAN ÇİRKİN SALDIRIYI KINIYORUZ

GAZETECİ MESLEKTAŞIMIZA VE ÇOCUKLARA YAPILAN ÇİRKİN SALDIRIYI KINIYORUZ
allkaria

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu üyemiz ve Pusula-48 Gazetesi imtiyaz sahibi Cavit Yıldırım’a yapılan saldırı bizi derinden üzmüştür. 

Cuma akşama Yatağan’da meslektaşımızın 14 yaşındaki oğlu, bir okul bahçesinde 15 yaşındaki bir arkadaşı ile sohbet ederken, 25-30 yaşlarında 2 kişinin sözlü tacizine ve saldırısına uğradı. 

Bunun üzerine meslektaşımızın oğlu, babasını arayarak olayı bildirmiş, meslektaşımız Cavit Yıldırım olay yerine geldiğinde, çocukları taciz eden 2 kişi ile aralarında tartışma yaşanmıştır. 

Daha sonra saldırganlardan birisi yakında bulunan bir eve seslenmiş ve bunun ardından da evden 6 kişi daha ellerinde bıçak, orak ve sopalarla gelerek meslektaşımız Cavit Yıldırım ve oğluna saldırmışlardır. 

Saldırı sonucu meslektaşımız kafasından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanmış, meslektaşımızın 112 Acil ekiplerini araması üzerine Olay yerine kısa sürede gelen 112 ekipleri, vücudunun değişik noktalarından yaralanan Yıldırım’a ilk müdahaleyi olay yerinde yapmış ve daha sonra da hastaneye kaldırılmıştır.
Meslektaşımız aynı zamanda Polis ekiplerini de arayarak yardım isterken, kendi ifadesiyle İlçe Emniyet Müdürlüğüne 100 metre mesafede olan noktaya 8 dakika sonra polisin geldiğini belirtmektedir.
Meslektaşımız Cavit Yıldırım ve çocuklarımıza geçmiş olsun derken, benzer olayların bir daha tekrarlanmaması için yetkilileri göreve çağırıyor, bir grup şehir eşkıyası tarafından şehrin ortasında meslektaşımıza ve yaşları 14-15 olan çocuklarımıza yapılan bu çirkin saldırıyı kınıyoruz ve saldırganların adalet karşısında hak ettikleri cezayı almalarını istiyoruz.

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR GAZETECİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ