GAZETECİ BÖLÜKBAŞI, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

0

2014 yılından buyana KOAH tedavisi gören ve dün verdiği yaşam savaşın kaybeden gazeteci Füsun Bölükbaşı, toprağa verildi.
Hürriyet gazetesi merkez Ofisinden emekli olduktan sonra Bodrum’a yerleşen ve Bodrum’da bir süre Anadolu Ajansı’nın Bodrum muhabiri olarak görev yapan Füsun Bölükbaşı, 2014 yılından buyana KOAH tedavisi görüyordu.
Son zamanlarda durumunun kötüleşmesi üzerine Acıbadem Bodrum hastanesinde tedavi altına alınan Bölükbaşı, önceki gün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.
Bölükbaşı için Bodrum merkez Adliye Camii’nde ikindi namazının ardından bir cenaze töreni düzenlendi. Törene ailesi, yakınları, arkadaşları ve gazeteci arkadaşları katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından gazeteci Füsun Bölükbaşı Gümbet Türbe Mezarlığı’na defnedildi.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da iki grubun park kavgası: 4 yaralı
Sonraki İçerikBODRUMSPOR ANKARA’DAN 3 PUANLA DÖNÜYOR
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here