Fuhuş operasyonunda tutuklama…

MUGLA VE ILCESI BODRUM ILE BIRLIKTE 4 ILDE DUZENLENEN OPERASYONLARDA FUHSA ARACILIK ETTIKLERI IDDIASIYLA GOZALTINA ALINAN 15 KISI ADLIYEYE SEVK EDILDI.(FOTO: HULYA ELTES / BODRUM, DHA)

MUĞLA ve ilçesi Bodrum ile birlikte 4 ilde düzenlenen operasyonlarda, fuhşa aracılık ettikleri iddiasıyla gözaltına alınan 15 kişi adliyeye sevk edildi.
Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Muğla İl Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, geçen 25 Aralık gecesi, Muğla, Bodrum, İzmir, Van ve Yalova’da eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonlarda, fuhşa zorlandıkları belirlenen Kırgız, Kazak, Özbek ve Rus uyruklu 12 kadın ile fuhşa aracılık ettikleri ileri sürülen 15 kişi gözaltına alındı. Fuhuş yaptıkları belirlenen kadınlar polisteki işlemlerinin ardından sınır dışı edildi. Kadınları fuhşa zorladıkları ve yer temin ettikleri belirlenen şüpheliler G.K., Ö.K., T.A., M.C.S., N.C.Y., P.T., S.K., S.D., E.D., E.E., İ.E., K.K., M.B., H.K. ve G.Y. ise bu sabah adliyeye sevk edildi.
ŞÜPHELİLER TUTUKLANDI
Muğla merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonlarda, fuhşa aracılık ettikleri iddiasıyla gözaltına alınıp, adliyeye sevk edilen 15 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

leave a reply