FUARA LEZZET KATAN RED DRAGON’A TEŞEKKÜR

0

Türkiye’nin önemli çin restaurantlarından biri olan Red Dragon, İzmir’de düzenlenen Travel Turkey fuarının da gözbebeği oldu! Bodrum’da ve İzmir’deki Red Dragon Restaurantlarda, Çin mutfağını tanıtan iş adamı Haşim Işık, bu yıl da Travel Turkey fuarın katılan turizmcilere lezzet şöleni yaşattı.

Fuara özel Red Dragon menüsünde; bu yıl Çin böreği, kızarmış wonton, karides cips ve suşi vardı. Bodrum’un başarılı iş adamlarından Haşim Işık’a, Travel Turkey’e katkılarından dolayı Bodrum Belediyesi, BOTAV ve BODTO tarafından plaket verildi.

Işık, “Yıllardır Bodrum’da çalışan ve Bodrum için çalışan bizler, elimizden geldiğince Bodrum’un tanıtımına katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Paylaş
Önceki İçerikBodrumspor: 1-0 :Gümüşhanespor 
Sonraki İçerikCinayet Zanlıları Bodrum’da Yakalandı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here