bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Final Akademi “Bir Tohum da Sen At” Projesini Gerçekleştirdi

dr mehmet aşık

Bodrum Final Akademi Anadolu Lisesi dokuzuncu sınıf öğrencileri, Bodrum’un yeşil doğasını korumak ve kaybolan ekolojik dengeye katkıda bulunmak amacıyla örnek olacak bir projeyi hayata geçiriyor.
Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı ile birlikte “BİR TOHUM DA SEN AT” projesini hayata geçirmek için 6 Aralık 2019 Cuma günü saat 10.00 da Turgutreis Bodrum Sağlık Vakfı’nda tohum toplarını hazırlayan olan öğrenciler, 2020 Nisan ayında bu toplarını hep birlikte doğaya fırlatacaklar.
Bu proje kapsamında yer alacak öğrenciler, engelli bireylerle iletişim kurarak yaşadığımız dünyanın içinde hepimizin sadece birer birey olduğunun ve engelli engelsiz ayrımı olmadan sadece insan olabilmenin önemli oluğunun altını çizdiler.
Özel gereksinimli çocuklarımızın bireysel gelişimlerini ve toplumla bütünleşmelerini sağlamak üzere gönül verdiğimiz ve amaç edindiğimiz bu projeyi hayata geçirerek Yeşil bir Bodrum’da engelsiz bir hayata merhaba diyeceğiz.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ