Fethiye’de mobilya deposunda yangın

Fethiye'de bir mobilya mağazasının deposunda çıkan yangın kontrolden çıkarak büyüdü. Mobilya mağazasının deposu kullanılamaz hale geldi.

0
33
Muğla'nın Fethiye ilçesinde çıkan yangında, bir mobilya mağazasının deposu kullanılamaz hale geldi. ( Anadolu Ajansı )
Muğla’nın Fethiye ilçesinde çıkan yangın, bir mobilya mağazasının deposunu kullanılamaz hale getirdi.

Taşyaka Mahallesi Sanayi Sitesi Şehit Osman Tosun Caddesi’nde bir firmaya ait mobilya deposunda yangın çıktı. Kısa sürede yayılan alevler mobilyaların bulunduğu deponun tamamını sardı. İhbar üzerine olay yerine gelen gelen Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri alevlere müdahale etti. Yangın ekiplerin yoğun çalışmasıyla güçlükle söndürüldü.

Mobilya deposunun tamamen kullanılamaz hale gelmesine neden olan yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

Paylaş
Önceki İçerikÇiftçiler don için nöbet tutuyor
Sonraki İçerikTED Bodrum’dan Van’daki Çocukların kalbini de Isıtan Proje
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here