Fatma Girik beyin ameliyatı oldu

Türk Sineması'nın usta oyuncusu Fatma Girik beyninden ameliyat oldu. Menejerinin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada sanatçının durumunun iyi olduğu bildirildi

0
32

Türk Sineması’nın usta oyuncusu Fatma Girik beyninden ameliyat oldu. Menejerinin sosyal medya üzerinden konu ile ilgili yaptığı açıklama  şöyle; Son zamanlarda sık sık düşen Fatma Girik uzun süren tetkiklerin ardından Hidrosefali ( beyinde sıvı birikmesi) sebebiyle ameliyat oldu.

Tıpta Hidrosafeli- Beyinde sıbı birikmesi olarak bilinen hastalık sebebi ile shant ameliyatı olan ünlü oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verildi. Ameliyatı yapan  Profesör Doktor Talat Kırış yaptığı açıklamada ” Fatma Hanım’ın ameliyatı çok başarılı geçti. Basit bir ameliyattı. Hidrosefali sebebiyle shant ameliyatı yaptık.Uyandı ve bütün fonksiyonları normal. herşey yolunda dedi. Ameliyat sonrası odasına alınan sanatçıkendine geldi ve konuşmaya başladı.

3 hafta önce Bodrum’daki evinde dengesini kaybederek düşmüş  ve acilen hastaneye kaldırılmıştı. Tomografi sonucunda birşey çıkmayan sanatçı ertesi gün için tekrar doktora gitmiş ve daha detaylı tetkikler  için İstanbul’a getirilmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here