Ezgi, Engelliler İçin Söyleyecek

0

Bodrum Turgutreis’te yaşayan ve Bodrum haricinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde çeşitli Mekanlarda sahne alan Ezgi Özcan; Engelliler için bir projesi olduğunun müjdesini verdi…
Ezgi Özcan ayağını tozu ile geldiği Kıbrıs’tan, Bodrum’da bir çok projeye imzalar atacağını dile getirerek; “BOYENDER Bodrum Yarımada Engellileri Haklarını Koruma Derneği Kurucusu ve Başkanı Esma Ezenel ile yeni projelerimizi konuştuk. Unutmayın herkes bir engelli adayıdır. Asıl engel yürekte ve beyindedir. Hayatttaki Tek Engel Sizsiniz, el ele vererek engelleri beraber aşalım” dedi.
Muğla Üniversitesi Mimari Restorasyon mezunu olan Özcan, ikinci üniversiteyi ise, KKTC’de Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce iç mimarlık bölümünde tam burslu olarak okuyor.
2007’den beri, Bodrum Turgutreis’te yaşayan Ezgi Özcan, aslen Kahramanmaraş Elbistanlı. O Ses Türkiye’ye KKTC’den katıldı. Müzikle küçük yaşta tanışmış. Elemede Hançer şarkısını söyleyen Ezgi Özcan performansıyla jüri üyelerinden Hadise’yi döndürmeyi başarıp Hadise’nin takımına katılmıştı.

Paylaş
Önceki İçerikKardak’ta 22’nci yıl dönümü gerginliği
Sonraki İçerikYARIMADA DERBİSİNDE GÜLEN TARAF ORTAKENT OLDU; 5-3
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here