Evler ve otellerin yakınında çıkan yangın korkuttu

0
Bodrum ilçesinde, yerleşim yerleri ile bazı otellerin bulunduğu bölge yakınındaki arazide çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi, mahallelinin de desteğiyle söndürüldü. ( Ali Ballı - Anadolu Ajansı )
Bodrum’da, yerleşim yerleri ile bazı otellerin bulunduğu bölge yakınındaki arazide çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi, mahallelinin de desteğiyle söndürüldü. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )
Bodrum’da, yerleşim yerleri ile bazı otellerin bulunduğu bölge yakınındaki arazide çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi, mahallelinin de desteğiyle söndürüldü. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )
Bodrum’da, yerleşim yerleri ile bazı otellerin bulunduğu bölge yakınındaki arazide çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi, mahallelinin de desteğiyle söndürüldü. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )

Bodrum Gümbet mahallesinde, yerleşim yerleri ile bazı otellerin bulunduğu bölge yakınındaki arazide çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi, mahallelinin de desteğiyle söndürüldü

Bodrum Gümbet mahallesinde , yerleşim yerleri ile bazı otellerin yakınındaki arazide çıkan yangın, itfaiye ve mahallelinin desteğiyle söndürüldü.

Gümbet Mahallesi Albay Kemal Topal Caddesi’ndeki boş alandan dumanların yükseldiğini fark edenler, itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Rüzgarın etkisiyle yayılma eğilimi gösteren alevlere, itfaiyenin yanı sıra mahalleli de bahçe hortumu ve su dolu kovalarla müdahale etti. Bölgedeki evleri ve bazı apart ve otelleri de tehdit eden yangın, mahalleliye ve tatilcilere bir süre panik yaşattı.

Yangın söndürme çalışmaları sırasında polis ekipleri de bölgede hazır bekledi.

Ekiplerce söndürülen yangının çıkış sebebi ile ilgili inceleme başlatıldı.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum yollarında egzoz gazı yerine parfüm kokusu
Sonraki İçerikBodrum’da batan tekneden 13 kişi kurtarıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here