bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Ev Kiralamak İsteyenler Dikkat, DOLANDIRILABİLİRSİNİZ

Ev Kiralamak İsteyenler Dikkat, DOLANDIRILABİLİRSİNİZ
dr mehmet aşık

İnternet üzerinden ev kiralamak isteyen, muhasebeci kadın dolandırıldı

Bodrumda 10 yıldan fazla süre yaşayan Funda M., evini değiştirip yeni kiralık bir ev ararken, internet üzerinden dolandırıldı.
Facebook’ta “Sahibinden Kiralık Ev” sayfası bulunan Ahmet Bi….’yi arayarak, sayfasında kiralık olan ev ile ilgili konuştu. Pozisyonu kendisi için iyi olan evi kiralamaya karar veren Funda M., kendisine istediği kaporayu banka vasıtasıyla gönderdi.
Ancak ertesi gün evi görmeye gideceği zaman, Ahmet Bi….’ye ulaşamadı. Dolandırıldığını anlayınca kendi face sayfasında Ahmet Bi…. için kendisini dolandırdığını, başkalarının da dolandırılmaması için dikkatli olmasını isteyen Funda M., “Verdiğim kapora büyük bir para değil ama ne olursa olsun. Sokaktan toplamıyoruz. İnsanları bu şekilde dolandıranların yakalanmasını istiyorum” dedi.
Kendisine ulaşmaya çalıştığımız Ahmet Bi….. ise facebook sayfasında yayınladığı 0534 216 ile başlayan telefon numarasını aradık, ancak ulaşılamıyordu. Facebook sayfasıda kapalıydı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ