bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

EUROPAMUNDO VACACİONES YIL SONU TOPLANTISI BODRUM’DA…

EUROPAMUNDO VACACİONES YIL SONU TOPLANTISI BODRUM’DA…
allkaria

DÜNYANIN en büyük tur operatörlerinden Europamundo Vacaciones, bu yıl ki sezon sonu toplantısını Bodrum’da gerçekleştiriyor.

Ace Travel Turizm ve Seyahat Acentası misafirliğinde gerçekleştirilecen toplantıya; Europamundo Vacaciones yöneticileri, Ace Travel Turizm ve Seyahat Acentası yöneticileri ve Europamundo Vacaciones’in Avrupa’da çalıştığı tüm ortak acentalar ile Türkiye’de çalıştığı outgoing partnerleri katıldı. Toplantıda Europamundo Vacaciones olarak kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdikleri turlar ile ilgili bilgiler verildi.

Her yıl başka bir ülkede yapılan toplantı için bu yıl Türkiye’yi seçmelerinin ülkedeki turizmcilere büyük bir moral etkisi yapmak ve gelecek sezon için doping etkisi yaratmak olduğunu belirten Europamundo Vacaciones Ceo’su Luis Garcia Cordon, “Türkiye’nin turizm potansiyelinin yüksek olduğuna inanıyoruz. Gelecek seneden itibaren turlarımızı Ege Bölgesi’nden başlatacağız. Bu toplantımıza da Amerika’nın en büyük tur operatörleri katılıyor. Ege Bölgesi’nde yeni turlarımızı tanıtım amacı ile bu toplantıyı düzenledik. Yaklaşık 45 ülkeden tur operatörleri katılıyor. Türkiye bizim için çok önemli bir destinasyon. Gelecek sene için çok pozitif düşünüyoruz. Özellikle Güney Amerika’dan gelen misafirlierimiz için ege turları düzenlemeyi planlıyoruz” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ