Eskiçeşme Mahallesi asfalt çalışmaları

0

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Eskiçeşme Mahallesi’ndeki asfalt onarım çalışmaları devam ediyor.
Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe genelinde zarar gören yollardaki bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.
Ekipler, Eskiçeşme Mahallesi Ahmet Köylü Sokak, 3149 Sokak, Muammer Aksoy Sokak, Güneş Sokak, 1512 Sokak ve Ünlü Caddesi bağlantılı yollarında asfaltlama çalışmaları yapıyor. Yaklaşık 1.800 metre uzunluğunda ortalama 9 metre genişliğindeki yolun zeminindeki bozuklukların giderilmesinin ardından zemin sıcak asfalt malzemeyle kaplanacak.
Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, Bodrum halkının mağduriyetinin giderilmesi için Bodrum Belediyesi sorumluluğunda bulunan bakım ve onarım gerektiren yollardaki asfaltlama çalışmalarının hazırlanan iş programı dahilinde önümüzdeki günlerde hafta sonu da dahil olmak üzere devam edeceğini belirtti.

 

Paylaş
Önceki İçerikÜSTÜN YETENEKLİ ÇOCUKLARIMIZI KEŞFEDİYORUZ
Sonraki İçerikBodrum, TT Varşova fuarında tanıtıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here