bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Eşinden şiddet gördü hayvan bakımevine sığındı

Eşinden şiddet gördü hayvan bakımevine sığındı
allkaria
Muğla‘nın Fethiye ilçesinde eşinden şiddet gördüğünü ileri süren İngiliz vatandaşı Melanie Jane Ş, köpeğiyle Hayvan Dostları Derneği (HAYDOS) Bakımevine sığındı.

Edinilen bilgiye göre, Melanie Jane Ş, 6 hafta önce evlendiği eşi Osman Ş’nin kendisine sürekli şiddet uyguladığını ve köpeği ile kendisini sokakta bıraktığını ileri sürdü.

Kalacak yeri olmadığı için Dalaman ilçesindeki sokak hayvanları bakım ve rehabilitasyon merkezine gelip HAYDOS Başkanı Türkan Dağdelen ile görüşen Melanie Jane Ş, bir spor salonunda eğitmenlik yaptığı eşi Osman Ş. ile sürekli tartıştıklarını, eşinin kendisine ülkesine dönmesine izin vermediğini ve sürekli tehdit ettiğini öne sürdü.

Kapıda gördüğümüzde köpeği bırakıp gidecek sanmıştık. ‘Köpeğe sahip çıkın, ben dışarıda da kalabilirim’ dedi. Kendisi de çok perişandı. İlgisiz kalmamız bize yakışmazdı

Eşinden şikayetçi olduğunu, şikayetini geri çekmediği için de şiddet uygulayıp evden attığını anlatan kadın, Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

HAYDOS Başkanı Türkan Dağdelen, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilk defa böyle bir olayla karşılaştıklarını söyledi.

HAYDOS Bakımevinin kapısının herkese açık olduğunu belirten Dağdelen, “Böyle bir olayın yaşanması beni çok şaşırttı. Kapıda gördüğümüzde köpeği bırakıp gidecek sanmıştık. İngiliz vatandaşı olduğunu, köpeği ile sokağa atıldığını söyledi. Hatta ‘köpeğe sahip çıkın, ben dışarda da kalabilirim’ dedi. Kendisi de çok perişandı. Yapacak bir şeyi, sığınacak bir kimsesi olmadığını söylediğinde ilgisiz kalmamız bize yakışmazdı.” dedi.

Köpeğe ve kadına sahip çıktıklarını dile getiren Dağdelen, kadının köpeği kendilerine emanet edeceğini, ardından ülkesine döneceğini kaydetti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ