bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Engelliler Haftası Konserinde Hep Birlikte Şarkı Söyledik

Engelliler Haftası Konserinde Hep Birlikte Şarkı Söyledik
pisisoft

10-16 Mayıs Engelliler Haftasında her yıl Bodrum Engelliler Sağlık vakfı öğrencileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, velileri, vakıf çalışanları, gönüllüleri ile birlikte Bodrum’daki kortej yürüyüşüne katılıp Bodrum Kaymakamlığının düzenlediği etkinliklere katılırdık.
Bu yıl Engelliler Haftası etkinliklerinde Corona Virüs Salgını nedeni ile bir araya gelemediğimiz vakıf ailemiz ve vakıf dostlarımız ile internet ortamında Zoom Programında bir araya gelmek için JCI Bodrum Üyeleri ile çok keyifli bir proje gerçekleştirdik. JCI Bodrum Üyelerinden Aslı Mercan, Berfu Yalçın, Şükrü Özar, Deniz Güneş, Melih Aya, Zeki Emre Pirinççi, JCI Bodrum Dönem Başkanı Alper Tanış’ın liderliğinde zoom programını öğrenci ve velilerimizin kullanımlarını sağlamak için onlara tek tek ulaşarak kısa bir eğitim verdiler.
15 Mayıs Cuma günü JCI Bodrum Üyelerinden Berfu Yalçın’ın moderatörlüğünde zoom programıyla tüm Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı ailesi ve vakıf dostları ile bir araya geldik. Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Başkanı İbrahim Akkaya konser öncesi öğrenciler ile Pandemi sürecinde yaşadıkları problemlerle ilgili sohbet ederek Bodrum engelliler Sağlık Vakfının büyük bir aile olduğunu bu zorlu süreci hep birlikte atlatabileceğimizi dile getirdi. Öğrenciler bu süreçte Vakıftaki etkinlik ortamlarını, eğitimlerini, öğretmenlerini çok özlediklerini dile getirdiler.
Görkem-Emirhan Project Müzik Grubunun gerçekleştirdiği konserde keyifle şarkılar söyledik. Öğrencilerimiz coşkuyla şarkılara eşlik edip dans ettiler. 14 Mart tarihinden beri evlerinde kalan öğrenciler renkli ve hareketli bir gün geçirdiler.
Pandemi sürecinde engelli bireylerimize yönelik farkındalık uyandırmayı ve tekrar bir arada olmayı amaçladığımız etkinliğimize katılan tüm Bodrum sağlık Vakfı ailesi, vakıf dostlarımıza, JCI Bodrum Üyelerine ve muhteşem bir konserle öğrencilerimizi mutlu eden Görkem- Emirhan Project Müzik Grubuna çok teşekkür ediyoruz.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ