Engel tanımaz Polisler

Özel eğitim görmekte olan Kağan Sabahattin Matur’u büyük bir sevgi ile misafir eden Muğla Polisi engelli vatandaşların her daim yanında olduklarını ve engel tanımadıklarını bir kez daha gösterdi.

Vatandaşların huzur ve güveninin en üst seviyelerde sağlanması, dolayısıyla da Muğla İlinin ülkemizin en güvenli ve huzurlu kentleri arasında ilk sıralarda yer alması amacıyla Muğla Polisi gecesini gündüzüne katarak suç ve suçlulara karşı olan mücadelesini başarılı bir şekilde sürdürüyor. Kutsal görevlerini layıkıyla yerine getirmenin yanısıra sosyal sorumluluk projelerine desteğini de sürdüren Muğla Polisi söz konusu projelerde görevler üstleniyorlar. Hatta bu projelerin çoğunun da yürütücüleri arasına giriyor.

Son olarak özel eğitim görmekte olan Kağan Sabahattin Matur isimli genci büyük bir sevgi ile misafir ettiler. Kendisi için Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya tarafından temin edilen Emniyet Müdürü Üniformasını giyen yüreği büyük genci Muğla İl Emniyet Müdürlüğü protokol giriş kapısında karşılandı.

Özel hazırlanan hediye

Burada polis ağabey ve ablaları ile kısa sohbet eden Matur, ardından Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti. Emniyet Müdürü Çetinkaya’ya güllerden oluşan bir demet çiçek takdim eden Matur kendisi ile sohbet etti. Menteşe İlçe Emniyet Müdürü aynı zamanda da Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tümer Yılmaz ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelinin de eşlik ettiği ziyaretten son derece mutluluk duyduğunu dile getirdi. Emniyet Müdürü Çetinkaya Matur’a özel olarak hazırlanan ve üzerinde polis logosunun bulunduğu şapka ile tişörtü hediye etti.

Muğla İl Emniyet Müdürü Çetinkaya ile hatıra fotoğrafları da çektiren Matur daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında görev yapmakta olan polis amca ve ablalarını da ziyaret ederek kendilerine güller takdim etti.

Özel eğitim görmekte olan Kağan Sabahattin Matur isimli yüreği büyük gencin ziyaretinin Muğla Polisine büyük bir moral ve mutluluk verdiği gözlendi.

leave a reply