Emitt’de en iyi ekip ödülü BODTO’nun

Destinasyon çalışmasında en iyi ekip ödülü BODTO'nun oldu. BODTO Meclis üyesi Toros Demirdöven, fuara uzun süredir hazırlandıklarını söyledi.

Destinasyon çalışmasında en iyi ekip ödülü BODTO ‘nun oldu. BODTO Meclis üyesi Toros Demirdöven, fuara uzun süredir hazırlandıklarını söyledi.

EMITT Turizm Fuarında Bodrum Ticaret Odası organizasyonu ve Bodrum Belediyesi destekleriyle kurulan Bodrum Standı fuar yönetimi tarafından ”Destinasyon tanıtımında en iyi ekip çalışması” ödülüne layık görüldü.
Fuarın 3’üncü günü olan 2 Şubat Cumartesi günü ödülü takdim alan BODTO Meclis üyesi Toros Demirdöven, fuara uzun süredir hazırlandıklarını söyledi.
Destinasyon çalışmasında en iyi ekip ödülü BODTO’nun oldu. BODTO Meclis üyesi Toros Demirdöven, fuara uzun süredir hazırlandıklarını söyledi.

Bodrum Ticaret Odamız adına bu ödülü teslim almaktan dolayı büyük onur duyduğunu ifade eden Demirdöven gerek fuar öncesi gerekse fuar sırasında üyelere en iyi hizmeti verebilmek adına oldukça yoğun çalıştıklarını dile getirdi.

Fuarın 3’üncü gününde Bodrum standı her sene olduğu gibi yine  heyecanlı bir bekleyişe sahne oldu.
Bodrum Zeytinada Otel, Faros Hotel Türkbükü ve Tiana Beach Resort Otel tarafından verilen ücretsiz konaklama ödülleri için yapılan çekilişe halkın ilgisi de büyük oldu. Yaz döneminde kullanılmak üzere verilen hediye konaklamalar ile yüzler güldü.
Fuarın son günü olan 4 Şubat Pazar günü Bodrum Standı yine 10.00-17.00 saatleri arasında konuklarını bekliyor.

leave a reply