bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

“Emel Sayın’ın ses verdiği şarkılar”a büyük ilgi

pisisoft

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından düzenlenen “Emel Sayın’ın ses verdiği şarkılar” konseri ilgi gördü. Türk Sanat Müziği Korosu’nun ardından sahneye çıkan Sayın, yıllardır sahnelerde olmasına rağmen çok heyecanlı olduğunu söyledi. Sanatçı, daha sonra hayranları için “Duydum ki unutmuşsun”, “Çile bülbülüm çile” ve “Mavi boncuk” parçalarını seslendirdi. (AA)

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından düzenlenen “Emel Sayın’ın ses verdiği şarkılar” konseri ilgi gördü.

Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen geceye onur konuğu olarak katılan sanatçı Sayın, salona girişinde kendisini ayakta karşılayan hayranlarını bir süre selamladı.

Ankara Devlet Halk Müziği Korosu sanatçısı Hayrettin Süzer’in misafir sanatçı olarak yer aldığı konserde, salonda yer bulamayan çoğu izleyici de konseri merdivenlerde izledi.

Demet Doğruöz’ün şefliğindeki Türk Sanat Müziği Korosu, “Susamış topraklar gibi gönüller”, “Mihrabım diyerek”, “Dün Göztepe’nin neş’eli bir alemi vardı”, “Kalamış” ve “Eller eller” gibi eserler başta olmak üzere, Emel Sayın’ın hayat verdiği, hafızalara kazınan ve sevilen şarkıları müzikseverler ile buluşturdu.

Emel Sayın’ın ses verdiği parçaların ardından, halk ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu’nun torunu Hayrettin Süzer, “Uzun ince bir yoldayım” türküsünü seslendirdi.

Türk Sanat Müziği Korosu’nun ardından sahneye çıkan Sayın, yıllardır sahnelerde olmasına rağmen çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Muğla‘da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Emel Sayın, “Bugün seslendirdiğiniz parçalar ile ömrüm gözlerimin önünden geçti.” dedi.

Konuşması sırasında zaman zaman dinleyicilerle şakalaşan Sayın, eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu.

Sanatçı, daha sonra hayranları için “Duydum ki unutmuşsun”, “Çile bülbülüm çile” ve “Mavi boncuk” parçalarını seslendirdi.

Rektör Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, konserin ardından Emel Sayın’a plaket ve çiçek takdim etti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ