Emekli Emniyet Müdürleri, Mehmet Ağar ile Yemek Yedi

0

İç İşleri eski Bakanlarından Mehmet Ağar, geçtiğimiz hafta sonunda kendi döneminde çeşitli şehirlerde emniyet müdürlüğü yapmış meslektaşlarıyla, emekli emniyet müdürü Haluk Gözen’in işlettiği Balkon restaurantta akşam yemeği yedi.
Bir arkadaşlarının organizasyonu ile biraraya gelen emekli emniyet müdürleri, Bodrum’da yaşayan İç işleri eski Bakanı Mehmet Ağar’ı da davet ederek, ayni dönem emniyet teşkilatında görev yapan yaklaşık 25 meslektaş beraber yemek yemiş oldu.
Balkon restaurantın kebaplarının lezzetinden tadan İç İşleri eski bakanı Mehmet Ağar ve Emniyet Müdürleri, bu buluşmayı her yıl yapmak üzere geceyi sonlandırdılar.

Paylaş
Önceki İçerikMaya, Jaz’a doyuruyor
Sonraki İçerikBodrum Mezarlıklarında Yer Kalmadı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here