bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Emek ve dayanışma günü 1 Mayıs için Başkan Aras’tan mesaj var

Emek ve dayanışma günü 1 Mayıs için Başkan Aras’tan mesaj var
dr mehmet aşık

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında “Emeğin ve kutsal alın terinin bayramı kutlu olsun” dedi.

Başkan Aras,  mesajında “Barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, emeğin, işçinin ve alın terinin bayramıdır. 1 Mayıs; hak, adalet, kardeşlik, dayanışma, özgürlük ve barış çağrısıdır. Herkes için daha iyi çalışma koşullarının yaratılması, sendikal hakların sağlanması, iş hayatında ayrımcılığa son verilmesi ve insan onuruna yakışır bir çalışma hayatı ve emeğin yüceliği için mücadele verenlerin günüdür”şeklinde sürdürdüğü mesajını İşçilerimizin alın teri ve emeği olmadığı taktirde, Bodrum için kurulan hayalleri gerçekleştiremeyeceklerinin bilincinde olduklarının üstünde durarak, “Yapılan ve yapılacak her hizmette, emekçi kardeşlerimizin döktüğü alın terini her şeyin üzerinde tutacak ve Bodrum’un tüm değer ve tüm güzelliklerini birlikte büyüteceğiz” dedi.

Bu duygularla, bütün emekçi ve çalışanların bayramını kutlayan Bodrum Belediye Başkanı, sözlerini şu şekilde noktaladı” 1 Mayısları özgürce kutlayabilmemiz için geçmişte büyük mücadeleler verenleri en derin saygılarımla anıyorum.”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ