“Elit sporcu ailesi nasıl olunur”

0

Atletik Perfomans koçu, Beslenme uzmanı, genetik trainer Aydın Özden, geçtiğimiz hafta içinde Bodrum Karyaspor Basketbol takımının velilerine “Elit sporcu ailesi nasıl olunur” konulu bilgi verdi.

Amerikada 20 yıl yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönen ve çeşitli kulüplere atletik performans koçluğu, beslenme uzmanlığı ve genetik trainer uzmanlığı konularında koçluk yapmaya başlayan Aydın Özden, Bodrum Karyaspor’un alt yapısında oynayan sporcuların yetişmesi konusunda yardımcı oluyor.

Bodrum Karyaspor Basketbol takımının 13-16 yaş arası basketbolcularının yetişmesi konusunda anne ve babalarına Bitez Blue Bay Otelde düzenlenen yemekli toplantıda veliler çeşitli konularda bilgilendirildiler.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da “3 Erbil 3 Bakış” resim sergisi
Sonraki İçerikAKUT BODRUM 10 YAŞINDA
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here