El freni çekilmeyen cip kontrolden çıktı: 2 yaralı

0

Bodrum’da, şarampole savrulan cipteki 2 kişi yaralandı.
Alınan bilgiye göre, Turgutreis Mahallesi Akçaalan Nergiz Tepesi’ndeki evinden cipiyle çıkan Mürvet Ergin, evin bahçe kapısını kapatmak için araçtan indi. Ergin, bu sırada içerisinde bir arkadaşının da olduğu cipinin hareket ettiğini fark etti.
Bir süre cipin arkasından koşarak yetişmeye çalışan Ergin, dengesini kaybedip düşerek yaralandı. Cip ise şarampolü aştıktan sonra uçurumdaki ağaçlara çarparak durabildi. Araçtan savrulan Esin Yavuz Pala da bu sırada yaralandı. Pala, itfaiye ve 112 Acil Servis ekiplerinin çalışmasıyla düştüğü yerden çıkartıldı.
Yaralılar, ambulanslarla Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Paylaş
Önceki İçerikDevrilen su kızağından düşen 2 göçmen kurtarıldı
Sonraki İçerikMuğla ‘Kocadon’ dedi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here