Eğitimde Başarılı Örnekler

0

TED Bodrum Koleji İlkokul Öğretmenleri Gizem Tura, Yasemin Demir, Füsun Ağaoğlu ile Eğitim Teknolojileri Koordinatörü Samet Çetinak, her yıl tüm eğitimciler tarafından heyecanla beklenen, iyi örneklerin konuşulduğu ‘15. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı (ERG)’ ve teknolojinin eğitim ortamlarına etkili bir araç olarak entegre edilmesini amaçlayan ‘5. Eğitim Teknolojileri Platformu (ETP18) Konferansı’na sunumlarıyla katılmaya hazırlanıyor.
Eğitim Reformu Girişimi’nin gerçekleştireceği konferansa sunumlarıyla katılacak olan öğretmenler uzman hakemler ve seçici kurul tarafından değerlendirilerek seçiliyor. Türkiye genelinde 57 ilden yapılan başvurular arasından seçilen TED Bodrum Koleji öğretmenlerinin sunumları Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayacak olan eğitimcilerle paylaşılacak.
Eğitim Reformu Girişimi, Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle düzenlenen 15. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 6-7 Nisan 2018 tarihlerinde, Türkiye Özel Okullar Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan 5. Eğitim Teknolojileri Platformu ise 24 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

 

Paylaş
Önceki İçerikBODRUM’DA HAYATINI KAYBEDEN ERDOĞAN ÇAKMAK İÇİN YARI FİNALDELER
Sonraki İçerikBodrum’da ot şenliği
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here