bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Eğitimde Başarılı Örnekler

allkaria

TED Bodrum Koleji İlkokul Öğretmenleri Gizem Tura, Yasemin Demir, Füsun Ağaoğlu ile Eğitim Teknolojileri Koordinatörü Samet Çetinak, her yıl tüm eğitimciler tarafından heyecanla beklenen, iyi örneklerin konuşulduğu ‘15. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı (ERG)’ ve teknolojinin eğitim ortamlarına etkili bir araç olarak entegre edilmesini amaçlayan ‘5. Eğitim Teknolojileri Platformu (ETP18) Konferansı’na sunumlarıyla katılmaya hazırlanıyor.
Eğitim Reformu Girişimi’nin gerçekleştireceği konferansa sunumlarıyla katılacak olan öğretmenler uzman hakemler ve seçici kurul tarafından değerlendirilerek seçiliyor. Türkiye genelinde 57 ilden yapılan başvurular arasından seçilen TED Bodrum Koleji öğretmenlerinin sunumları Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayacak olan eğitimcilerle paylaşılacak.
Eğitim Reformu Girişimi, Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle düzenlenen 15. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 6-7 Nisan 2018 tarihlerinde, Türkiye Özel Okullar Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan 5. Eğitim Teknolojileri Platformu ise 24 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ