Ege Denizi’nde yasa dışı geçişler

0
Muğla'nın Bodrum ilçesinde yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 12 yabancı uyruklu yakalandı. ( Sahil Güvenlik - Anadolu Ajansı )
Muğla’nın Bodrum ilçesinde yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 12 yabancı uyruklu yakalandı. ( Sahil Güvenlik – Anadolu Ajansı )

– Bodrum’da yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan Suriye ve Filistin uyruklu 12 kişi yakalandı

Bdrum’da yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 12 yabancı uyruklu yakalandı.

Kargı Adası açıklarında yapılan kontrolde, içerisinde çok sayıda kişi bulunan fiber tekne belirleyen sahil güvenlik ekipleri, bölgeye hareket etti.

Ekipler, fiber teknedeki 6 Suriyeli ve 6 Filistinli’yi sahil güvenlik botuyla limana getirdi.

Yabancı uyruklular, işlemlerin ardından Bodrum Yabancılar Şubesine, daha sonra MuğlaGöç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

Paylaş
Önceki İçerikKente inen yaban domuzlarını elleriyle besledi
Sonraki İçerikİl Spor Güvenliği Toplantısı yapıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here