bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

EFSANE KALECİ SİMOVİÇ KİTAPLARINI İMZALADI

allkaria

Efsane Kaleci Simoviç, Bodrum Galatasaraylılar Derneğinin Bitez’deki binasında düzenlenen imza töreninde hayranları ile sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi, kitaplarını imzaladı.

Bodrum 1905 Galatasaraylılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cankat Boylu ve yönetim kurulu üyesi Nazif Barlas ve üyelerinde katıldığı törende Zoran Simoviç’e ilgi büyük oldu.

Sırbistan’ın Kuruşevat kentinde yaşamını sürdüren ve inşaat sektöründe çalışan Simoviç yaklaşık 25 yıllık futbol yaşamının en önemli anlarını Galaasaray’da yaşadığını belirterek kitabının önemli bölümünde Galatasaray ile birlikte yaşadığı şampiyonlukları, anılarını kaleme aldığı kitabın başlığına da “Türk bayrağı ile sahada tur attım çünkü o anda kendimi Türk hissettim” yazdı.

Simoviç’in imza gününde hayranlarının akınına uğradığını ve Beşiktaş derby maçını birlikte izlediklerini belirten Cankat Boylu “Simoviç’in kitabının Türkiye’deki ikinci imza gününü İstanbul’dan sonra Bodrum’da düzenleyerek bizlere , Bodrum’a verdiği önemi değeri anlattı. Taraftarlarımız Simoviçle önemli anlar vyaşadı anılarını dinledi Simoviç bununlada kalmayıp Galatasaray Futbol Okulumuz’u da minikleri ziyaret etti ve tecrübelerini paylaştı, taraftarlarımızı ve dernek üyelerimizi kulübümüzün efsane isimleri ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ