Dünya sanatçıları Bodrum’da

0
43

Dünya sanatçıları, Orion Assistance CEO’su Erşah Akça organizasyonu ile Kalamare’de buluştu.
Ünlü sanatçılar, Bodrum’un ünlü geleneksel lezzet mekanı Kalamare’de bir araya geldi. İranlı sanatçı Ramin Farhangniya, Makedonya’dan Tufi, Bulgaristan’dan Martin çaldıkları enstrümanlar ve 15 dilde söyledikleri şarkılarla Martin İvanov Tufi Deluge çaldıkları enstrümanlar ve Ramin Farhangniya Azeri Farsça Türkçe ağırlıklı olmak üzere 15 dilde söylediği şarkılarla konukları coşturdu.
İran’daki koşullardan kaçarak yüksek müzik eğitimini Azerbaycan’da tamamlayan sanatçı bir Türk Doktoru ile evlenerek Türkiye’ye yaklaşık bir yıl öncede Bodrum’a yerleşti ..
Bodrum’da yaşamaktan çok mutlu olduğunu belirten sanatçı,  Konserlerinden fırsat buldukça yelken deniz balık doğanın tadını çıkarıyorlar.
OrionAssistance, kurulduğu yıldan bu yana sadece Türkiye’de değil, dünyanın farklı ülkelerindede binlerce insanın yaşamını kurtaran bir kuruluş. Şirketin genç kurucusu ve CEO’su olan Erşah Aksa, bu kurtarma operasyonlarının pek çoğunda bizzat görev alması ile biliniyor.

 

Paylaş
Önceki İçerikBarış Manço’yu anma gecesi düzenlendi
Sonraki İçerikKardak’ta 22’nci yıl dönümü gerginliği
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here