bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Dünya sanatçıları Bodrum’da

Dünya sanatçıları Bodrum’da
allkaria

Dünya sanatçıları, Orion Assistance CEO’su Erşah Akça organizasyonu ile Kalamare’de buluştu.
Ünlü sanatçılar, Bodrum’un ünlü geleneksel lezzet mekanı Kalamare’de bir araya geldi. İranlı sanatçı Ramin Farhangniya, Makedonya’dan Tufi, Bulgaristan’dan Martin çaldıkları enstrümanlar ve 15 dilde söyledikleri şarkılarla Martin İvanov Tufi Deluge çaldıkları enstrümanlar ve Ramin Farhangniya Azeri Farsça Türkçe ağırlıklı olmak üzere 15 dilde söylediği şarkılarla konukları coşturdu.
İran’daki koşullardan kaçarak yüksek müzik eğitimini Azerbaycan’da tamamlayan sanatçı bir Türk Doktoru ile evlenerek Türkiye’ye yaklaşık bir yıl öncede Bodrum’a yerleşti ..
Bodrum’da yaşamaktan çok mutlu olduğunu belirten sanatçı,  Konserlerinden fırsat buldukça yelken deniz balık doğanın tadını çıkarıyorlar.
OrionAssistance, kurulduğu yıldan bu yana sadece Türkiye’de değil, dünyanın farklı ülkelerindede binlerce insanın yaşamını kurtaran bir kuruluş. Şirketin genç kurucusu ve CEO’su olan Erşah Aksa, bu kurtarma operasyonlarının pek çoğunda bizzat görev alması ile biliniyor.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ