Düğün Eylülde

0

Ankaralı Kemal Cinali ve eşi Cemile Cinali’nin oğulları kaptan pilot Ferhat Cinali ile  Bodrumlu iş adamı Kemal Öztürk’ün kızı bankacı Gülşah Öztürk geçtiğimiz cumartesi akşamı Lemontree Restaurantın balkonunda yapılan şahane bir törenle nişanlandılar.
Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı Lemontree restauranttaki düğün töreninde, gençlerin nişan yüzüklerini damadın babası Kemal Cinali taktı. Mutluluktan havalara uçan genç nişanlılar Gülşah Öztürk ve Ferhat Cinali’nin düğünü Eylül ayında olacak.

Paylaş
Önceki İçerikAKUSTİK’TE VİTO DÖNEMİ BAŞLADI
Sonraki İçerikTürkbükü esnafı, kaldırım çalışmasından dolayı tepkili
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here