Dream yakıt ikmali için Bodrum’da

Dream Bodrum'da. Bodrum limanına demirleyen lüks motoryata, 255 bin litre yakıt ikmali gerçekleştirildi

0
Dream 2 gün önce Bodrum açıklarına geldi.
Muğla’nın Bodrum ilçesine demirleyen “Dream” isimli motoryata yanaştırıldığı iskelede 255 bin litre yakıt ikmali yapıldı. İki gün önce Bodrum açıklarına demirleyen Malta bayraklı yat, Paşatarlası mevkisindeki iskeleye yanaştırıldı. 106 metre uzunluğundaki motoryata ikmal için 8 tankerle akaryakıt getirildi. (Anadolu Ajansı )

Bodrum’da demirleyen Dream isimli motoryata yanaştırıldığı iskelede 255 bin litre yakıt ikmali yapıldı.

İki gün önce Bodrum açıklarına demirleyen Malta bayraklı yat, Paşatarlası mevkisindeki iskeleye yanaştırıldı.

106 metre uzunluğundaki motoryata ikmal için 8 tankerle akaryakıt getirildi. Yunan asıllı bir armatöre ait olduğu belirtilen yata, tankerler iskeleye giriş yaptıktan sonra yakıt ikmaline başlandı.

Yatın, 1997’de Türkiye tersanelerinde üretildiği ve yolcu gemisi olarak kullanıldığı, bir süre önce de tamir ve modernize işleminden geçirilerek, yeniden denize indirildiği öğrenildi.

Yunanistan’a gitmek üzere ilçeden ayrılacağı belirtilen motoryata, geçen yıl temmuz ayında 220 bin litre, ekimde de 230 bin litre yakıt ikmali yapılmıştı.

Paylaş
Önceki İçerikMuğla’da cezaevi firarisi 3 kişi yakalandı
Sonraki İçerikMotosiklet hırsızlığı zanlıları tutuklandı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here