Doğu’da Kar Çilesi, Bodrum’da Deniz Keyfi

0

Türkiye’nin doğusunda kar yağışı etkili olurken, Ege kıyılarında ise hava sıcaklığı 25 dereceye kadar ulaştı. Bodrum’da güneşli havayı gören vatandaşlar sahil kenarlarına giderek denize girdi.

Türkiye’nin doğusunda kar çilesi yaşanırken, Ege kıyılarında hava sıcaklığı 25 dereceye kadar ulaştı. Bodrum’da 2 gündür etkili olan güneşli hava nedeniyle az sayıda turist ve vatandaşlar sahillere akın etti. Turistler, Kasım ayında güneşli havanın tadını denize girerek çıkardı, vatandaşalar da kafeteryaları doldurdu. Bazı vatandaşlar kitap okumayı tercih ederken, bazıları ise uzun süre güneşlenmeyi tercih etti. Sıcak havayı fırsat bilen Bodrumlular da denize girerek serinledi.

Denize giren 61 yaşındaki yaşındaki Öznur Topuz, denizin çok sıcak olduğunu ifade ederek, “Hava çok güzel, her mevsim denize giriliyor Bodrum’da. Ben yazlı, kışlı denize giriyorum. Birçok şehir kışı yaşarken biz burada halen yazı yaşıyoruz” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikHalikarnas Balıkçısı” Okuma Günüyle Anıldı
Sonraki İçerikBodrum’da Uyuşturucu Operasyonu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here